Hakkımızda

Diş Hekimi Ömer KODAN

Diş Hekimi Ömer KODAN1973 yılında Bayburt  da doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi  Bayburt da bitirip 1995 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuş,  daha sonra misafir öğrenci statüsünde kısa bir süre Oslo diş hekimliği fakültesinde bulunmuştur.

1996 yılında başladığı  diş hekimliği mesleğine  1997 - 1998 yıllarında askeri diş tabibi olarak devam etti.   Çapa diş hekimliğin de 2000 yılında başlamış olduğu  protez uzmanlığı  programına  özel muayenehanecilik isteğinin ağır basması sonucu ara vermek zorunda kaldı.  Halen Beşiktaş , ıhlamurdere cad. Engin apt. 92/3 besiktaş adresinde çalışmalarına devam etmektedir.

Meslek hayatında özel ilgi alanı estetik diş hekimliği ve cerrahi de yeni uygulamalar olmakla birlikte kliniğinde diş hekimliği dalındaki tüm tedavileri tüm yaştan hastalarına uygulamaktadır.

Muayenehane   Hakkında

Muayenehanemiz 1995 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Muayenehanemizde modern diş hekimliği, geleneksel diş tedavileri, estetik diş hekimliği tedavileri Diş Hekimi Ömer KODAN ve Diş  Hekimi Nazlı ULUTÜRK  tarafından sunulmaktadır.

Uzmanlık gerektiren ;

Periodontoloji (dişeti hastalıklarının tedavisi),
Cerrahi (20 yaş ameliyatları, implant),
Pedodonti (çocuklara özel dişhekimliği)

branşları için de haftanın belli günlerinde muayenehanemize gelen uzman doktorlar  tarafından tedavi uygulamaları yapılmaktadır.

Adres: Ihlamurdere Cad. Engin Apt. 92/3 Beşiktaş İstanbul
Tel: 0212 227 16 10
Fax: 0212 259 02 71
Email: info@uzmanlardisklinigi.com

Detaylı Bilgi ve İletişim Formu

whatsappWhatsapp İletişim