Hakkımızda

UZMANLAR Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 1995 tarihinden günümüze yeni nesil diş hekimliğini kendi değerleriyle birleştirerek uygulamalarını kişiye özel çözümlerle ortaya koymayı hedeflemiştir.

Hizmet Tanımı 

Çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti, estetik diş hekimliği, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları gibi diş hekimliğinin bütün alanlarında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bunun yanında uluslararası standartlarda teknik uygulamalarla estetik diş hekimliğini buluşturmakta ve özünde bir sanat olan mesleğin tüm branşlarını birleştirerek çözüm sunmaktadır.

Misyonumuz

Yurtiçi ve yurt dışı hastalarımıza, uzmanlık gerektiren diş hekimliği hizmetlerini en yüksek kalitede sunmak. Hastalarımızın dental, estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Vizyonumuz

Alanında uzman kadrosu ile uluslararası bilimsel teknikleri kullanarak konservatif, estetik, etik, yaklaşımla, çözümleri hastalarının kendi beklentilerinin ötesine taşır. Her şeyden önce toplumda sağlıklı olma bilincini arttırmayı, kişinin görüntüsüyle barışık olarak ifade bulmasını ve bunu yaparken de doğal olanı geri kazandırmayı misyon edinir, sanat ile sağlığı bir noktada buluşturmayı amaçlar. Uluslararası ağız ve diş sağlığının geleceğinde söz sahibi olmak, UZMANLAR‘ın vizyonudur. 

HEKİMLERİMİZ

Diş Hekimi Ömer KODAN

Diş Hekimi Ömer KODAN1973 yılında Bayburt  da doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi  Bayburt da bitirip 1995 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuş,  daha sonra misafir öğrenci statüsünde kısa bir süre Oslo diş hekimliği fakültesinde bulunmuştur.

1996 yılında başladığı  diş hekimliği mesleğine  1997 - 1998 yıllarında askeri diş tabibi olarak devam etti.   Çapa diş hekimliğin de 2000 yılında başlamış olduğu  protez uzmanlığı  programına  özel muayenehanecilik isteğinin ağır basması sonucu ara vermek zorunda kaldı.  Halen Beşiktaş , ıhlamurdere cad. Engin apt. 92/3 besiktaş adresinde çalışmalarına devam etmektedir.

Meslek hayatında özel ilgi alanı estetik diş hekimliği ve cerrahi de yeni uygulamalar olmakla birlikte kliniğinde diş hekimliği dalındaki tüm tedavileri tüm yaştan hastalarına uygulamaktadır.

Diş Hekimi Seda SEZER

Diş Hekimi Seda SEZER Ünvanı: Diş Hekimi
Lisans: Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı: 2011
Yabancı Dil: İngilizce
Profosyonel Deneyim: Uzmanlar Diş Kliniği
Dernek Üyelik: TDB - Türk Diş Hekimleri Birliği

Diş Hekimi Emir Can Koçkan

Diş Hekimi Emir Can Koçkan Ünvanı: Diş Hekimi
Lisans: Marmara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı: 2015
Yabancı Dil: İngilizce
Profosyonel Deneyim: Beyaz Dent / Mecidiyeköy
Dernek Üyelik: TDB - Türk Diş Hekimleri Birliği

Adres: Ihlamurdere Cad. Engin Apt. 92/3 Beşiktaş İstanbul
Tel: 0212 227 16 10
Fax: 0212 259 02 71
Email: info@uzmanlardisklinigi.com

Detaylı Bilgi ve İletişim Formu

whatsappWhatsapp İletişim