Hekimlerimiz

Diş Hekimi Ömer KODAN

1995 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olan Ömer Kodan, daha sonra misafir öğrenci statüsünde kısa bir süre Oslo diş hekimliği fakültesinde bulunmuştur.

Diş hekimliğine 1996 yılında başlayıp, mesleğine  1997 - 1998 yıllarında askeri diş tabibi olarak devam etmiştir. 2000 yılından beri kurucusu olduğu Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmalarına devam etmektedir. Eğitim hayatına Avusturyadaki Danube Üniversitesinde Oral Surgery/Implantology master programında devam etmektedir. İngiltere başta olmak üzere, sık sık yurt dışı klinik çalışmalar ve konferanslara katılmaktadır.

İstanbul Diş Hekimleri Odası üyesi olan Ömer Kodan'ın özel ilgi alanları: estetik diş hekimliği ve cerrahide yeni uygulamalardır.

 
Diş Hekimi Emir Can Koçkan

2009 yılında Tekirdağ Fen Lisesi'nden mezun olan hekimimiz, aynı sene Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni (İngilizce) kazanmıştır. 2015 yılında buradan mezun olup Mecidiyeköy'de Beyazdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde işe başlamıştır. 2017 senesinden beri kliniğimizde bizimle birlikte çalışmaktadır.

Türk Diş Hekimleri Birliği ve İstanbul Diş Hekimleri Odası'nda kaydı bulunmaktadır ve bu oluşumların gerçekleştirdiği birçok eğitimde yer almıştır. Ayrıca Londra'dan Knightsbridge Academy'nin kurslarından sertifikası mevcuttur.

 
uzmanlar-dis-klinigi-whatsapp-iletisim Sizi Arayalım