Sağlık Turizmi

Diş kliniğimiz 1995 yılında kuruldu. O zamandan beri tüm Avrupa'dan hastalarımızı ağırlıyor ve diş cerrahimizi sürekli genişletiyoruz. Modern arıtma yöntemleri ve kendi laboratuvarı, müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayabilir.

  • Tam diş cerrahisi ve implantolojik tedaviler
  • Diş değiştirmeleri - protezler, kronlar ve köprüler - en modern tıbbi ve laboratuvar teknik yöntemlerle
  • Gücümüz zirkonya kuron ve köprülerin hazırlanmasıdır

En yeni teknolojiler ve malzemelerle en katı yönetmeliklere uygun, modern ve şık bir ortamda uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Özellikle hijyene, çalışma kalitemize ve profesyonelliğimize ve tabii ki hastalarımızın güvenilirliğine ve dostluğuna büyük önem veriyoruz.

En son teknoloji diş hekimliği hizmetlerimize ek olarak, hastalarımıza çok fazla konukseverlik sunmayı bir uygulama haline getiriyoruz.

Diş hekimliğimizde, genel diş hekimliği, protetik ve implantoloji alanında en modern ekipman ve en iyi Avrupa ISO standartlarındaki malzemelerle çalışan yüksek nitelikli bir diş hekimi ekibi tarafından karşılanacaksınız. Her özel durum için en iyi diş uzmanları, diş hekimi, diş cerrahı, implantolog, diş teknisyenleri ve diş hijyenistleri hizmetinizdedir.

Diş Laboratuvarı

Diş teknik laboratuvarı diş kliniğimize aittir. Proteziniz orada uygun fiyata ama kaliteli ve kısa sürede yapılır. Diş laboratuvarımızın avantajları:

  • Diş laboratuvarımız diş kliniğine aittir
  • Diş teknisyenlerimiz 10 yıldan fazla iş tecrübesine sahiptir
  • Yalnızca Almanya, İsviçre, İsveç ve ABD'den materyaller kullanıyoruz
  • Zirkonyum kuronlarda en yeni teknolojiyi kullanabiliriz
  • Diş laboratuvarı tamamen Avrupa standart sistemine uygundur

Tedavi planı

Bize yeni bir panoramik röntgen gönderirseniz ve diş probleminizi tarif ederseniz, diş hekimlerimiz ve diş cerrahımız size 24 saat içinde e-posta ile bir tedavi planı ve fiyat teklifi verebilir.

E-posta veya Whatsapp ile ücretsiz fiyat teklifi alın

Anketi doldurarak ücretsiz bir teklif ve tedavi planı alın. Taleplerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz ve en iyi hizmetin sunulmasını sağlıyoruz.

uzmanlar-dis-klinigi-whatsapp-iletisim Sizi Arayalım